kapat

İletişim

Merhaba, bildiğiniz gibi yazılım sektöründe proje geliştiren biriyim ve ne yazık ki bizlerin yaşamı oldukça yopun. Benimle iletişime geçmeden önce lütfen vakit buldukça gezen birisi olduğumu unutmayınız ve diğer zamanlarda da projelerle boğuştuğumu unutmayın 🙂 Tabiki de tüm sorularınızı elimden geldiğince yanılıyorum. Fakat iletişim kurmak için tek platform burası da değil. Sosyal ağlar üzerinden de bana ulaşabilirsiniz. Instagram hesabı oldukça sık kullanıyorum ve oradan bağlantı kurduğunuz takdirde sizelere geri dönüşüm daha hızlı olabiliyor.

EDİTÖRE GÖNDER

Bana doğrudan mail gönderim için soruyorum@kendigezen.net adresini kullanınız.
 

Sosyal Medya

YouTube Kanalı Neden Var?

Yaptığım gezilerimi daha önce kaydetmiyordum ama teknolojinin ilerlemesiyle birlikte doğru donanım ile bu gezileri kayıt altına almaya başladım. İzleyen çevremdeki insanlar görüntüleri ve çekim tekniğimi beğendiği için bunları YouTube üzerinde paylaşmaya başladım. Ardından burada keşfettiğiniz blog sayfası ile birleştirdim. Böylelikle sizlere daha dinamik bilgi paylaşımı sunmayı hedefledim.

Instagram Neden Var?

Ben herkes gibi sadece resim paylaşmıyorum. Instagram üzerinde gidip gördüğüm yerlerin özetini içeren mesaj içerikli resimler paylaşıyorum. Akabinde burada blog ve youtube kanalıma yönlendirmelerde bulunaraktan sizleri doğru bilgiye taşımaya çalışıyorum. Yoksa “Mutlu pazar günü kahvaltısı”, “Harika bir cumartesi yemeği”, “Bacanağımla Elit cafede eğlenmece” gibi resim içeriklerim BULUNMAMAKTADIR. 🙂